Wielkie gratulacje dla Damiana Lewandowskiego, męża naszej koleżanki

Jak warto być wytrwałym i pokonywać własne słabości – gratulacje dla Damiana męża naszej koleżanki – Brawo !!!!

Damian ukończył na 10 miejscu zawody 5 x Ironman w Austrii (19 km pływania, 900 km jazdy rowerem i 211 km biegu). Jako najszybszy spośród trzech startujących w zawodach Polaków został automatycznie mistrzem Polski na tym dystansie. Jeszcze raz ogromne gratulacje !!!

Ważne ogłoszenie

Informujemy, że od 16 sierpnia 2019 roku rozpoczyna się okres składania wniosków na terapię psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną oraz zajęcia grupowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę programową na rok 2019 – 2020. Liczba miejsc ograniczona

Informacja

Szanowni Rodzice

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Płocku informuje, iż począwszy od dnia 08/07/2019 r. do końca 2019 r. nie przyjmuje wniosków w sprawie diagnozy zaburzeń procesów integracji sensorycznej.  

Poradnia informuje także, iż zawiesza do odwołania możliwość składania wniosków w sprawie objęcia indywidualną terapią integracji sensorycznej.

Związane jest to z bardzo dużą liczbą oczekujących wniosków w sprawie diagnozy dzieci w wieku do 10 r.ż. i również dużą liczbą oczekujących wniosków w sprawie objęcie ich terapią SI (Poradnia nie może objąć rocznie zajęciami terapeutycznymi więcej niż 30 dzieci i terapia realizowana jest zgodnie z kolejnością wpływu wniosku (oczekujących 157 )). 

Poradnia informuje, że w Płocku bezpłatnie terapię SI prowadzi również

PŁOCKIE CENTRUM TERAPEUTYCZNO-REHABILITACYJNE

PRZY SOSZ NR 2 W PŁOCKU

UL. LASOCKIEGO 14, 09-400 PŁOCKTEL. 24/366-03-66

Skip to content