Informacja z Mazowieckiej Policji

 Szanowni Rodzice i Opiekunowie! 

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich. 

Drodzy uczniowie! 

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich. 

Poradnia zawiesza działania dydaktyczne do dnia 10 kwietnia 2020 roku

Szanowni Państwo

Informujemy, że za zgodą organu prowadzącego oraz na podstawie § 18 ust. 2 pkt.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach, zawieszamy wszelkie działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Płocku do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Oznacza to, że nie będą odbywać się działania terapeutyczne, diagnostyczne oraz wspierające.

W sprawach dotyczących odbioru opinii lub innych dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Poradnią w godzinach 8.00 – 12.00.

Jeżeli potrzebujecie Państwo konsultacji indywidualnej prosimy o przesyłanie maila z numerem telefonu, specjalista do Państwa oddzwoni.

WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa,  za zgodą organu prowadzącego oraz na podstawie § 18 ust. 2 pkt.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. 
w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach informujemy,  że działania dydaktyczne Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Płocku zostają zawieszone. Oznacza to, że nie odbywają się w tych dniach żadne spotkania terapeutyczne, diagnostyczne oraz wspierające.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Płocku będzie do dnia 25.03.2020 r. zamknięta, by ograniczyć kontakt między osobami 
i zminimalizować przenoszenie wirusa poprzez kontakty między ludźmi. Prosimy zatem, by składać wnioski oraz odbierać dokumenty po 25.03.2020 r. 

Wszelkie zapytania można kierować telefonicznie pod, 
nr telefonów 785-504-868 lub 24/364-99-01 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Ponieważ sytuacja rozwija się dynamicznie, prosimy o śledzenie naszej strony internetowej. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Nasze działanie jest podyktowane dbałością o zdrowie Państwa, zdrowie Państwa dzieci oraz zdrowie pracowników PPP nr 2.

Dziękujemy za zrozumienie z Państwa strony.

Marzenna Czarnecka

dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Płocku

WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Rodzice,

W związku z zagrożeniem koronawirusem, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Płocku informuje, że od dnia 12/03/2020 r. do dnia 27/03/2020 r. zawiesza wszystkie zajęcia grupowe na terenie Poradni.

Pozostała działalność jest realizowana bez zmian.

Jednocześnie informujemy, że nie będą przyjmowane dzieci z objawami infekcji.

Skip to content