Informacja

PP-P 2 informuje, iż w związku z rozporządzeniem MEN z dnia 24.04.2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dnia 11.03.20 r., działalność Poradni zostaje ograniczona do dnia 24.05.2020 r. W tym czasie placówka jest czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 8-14, a we wtorki w godz. 9-17. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie, nr. tel. 785 504 868 oraz mailowo ppp2@zjoplock.pl

Wielkanoc 2020

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu i dzieciom zdrowia, wytrwałości, spokoju oraz dużo pozytywnego myślenia. Niech ten czas spędzą Państwo miło i szcześliwie w gronie najbliższych.

Dyrekcja oraz Pracownicy PPP2 w Płocku

Poradnia zawiesza działania dydaktyczne do dnia 26 kwietnia 2020 roku

Szanowni Państwo

Informujemy, że za zgodą organu prowadzącego oraz na podstawie § 18 ust. 2 pkt.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach, zawieszamy wszelkie działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Płocku do dnia 26 kwietnia 2020 r.

Oznacza to, że nie będą odbywać się działania terapeutyczne, diagnostyczne oraz wspierające.

W sprawach dotyczących odbioru opinii lub innych dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Poradnią w godzinach 8.00 – 12.00.

Jeżeli potrzebujecie Państwo konsultacji indywidualnej prosimy o przesyłanie maila z numerem telefonu, specjalista do Państwa oddzwoni.

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Jest to czas i okazja do globalnego zaangażowania się i bardziej efektywnej współpracy w tej dziedzinie. Ważne jest, aby szerzyć zrozumienie i wiedzę na temat autyzmu. 

Autyzm jest wśród nas. Wystarczy go poznać. Starajmy się razem zmieniać świat osób z autyzmem na lepszy.

 Zachęcamy do zapoznania się z artykułami poruszającymi ten temat na naszej stronie Poradni.

Dziś Wszyscy mamy niebieskie serduszka

Skip to content